BILIETŲ ĮSIGIJIMO, NAUDOJIMO TVARKA:

Įsigyti kelionės bilietus interneto svetainėje www.travel24.lt galima dviem būdais:

– Užsiregistravus sistemoje, t.y. susikūrus vartotoją ir prisijungus su savo slaptažodžiu.

– Neužsiregistravus sistemoje, t.y. nesusikūrus vartotojo paskyros gaunant Bilietus į nurodytą Keleivio nurodytą elektroninį paštą.

Kiekvienas prieš įsigydamas Bilietą turi įvesti visus prašomus asmens duomenis (vardą ir pavardę bei el. pašto adresą)

Įsigyti Bilietai sukuriami atlikus apmokėjimą. Bilietus galima išsisaugoti ar atsispausdinti iš sistemos arba gavus Bilietą elektroniniu paštu.

Bilietų platintojo teikiama Bilietų įsigijimo paslauga laikoma suteikta tinkamai nuo to momento, kai Keleivis įgyja galimybę atsispausdinti ar išsisaugoti nusipirktą Bilietą.

Bilietų platintojas neatsako už registracijos, bilietų užsakymo ir apmokėjimo metu ar vėliau pateiktą neteisingą, netikslią Kliento informaciją ir dėl to atsiradusias pasekmes, pavyzdžiui negautą Bilietą dėl neteisingai nurodyto elektroninio pašto adreso.

Bilietais pasinaudoti galima tik vieną kartą ir tik važiuoti / skristi su Biliete nurodytu Vežėju, nustatyta data ir laiku. Keleivis neturi suteikti galimybės kitiems asmenims nukopijuoti savo bilieto ar pats jį kopijuoti ar kitaip dauginti.

Platintojas neatsako už keliautojo vizą ar medicininius dokumentus, šalių pasienio kontrolės klausimus ar paskirties šalies muitinės teisės aktų laikymąsi.


        

Naujausi pasiūlymai

užsiprenumeruokite naujienlaiškį