BILIETŲ GRĄŽINIMAS:

  1. Lėktuvų bilietų grąžinimo galimybė yra nurodoma įsigyto lėktuvo bilieto patvirtinime. Rezervuojant bilietą, pirkėjas privalo susipažinti su pasirinkto skrydžio pasiūlymą vykdysiančių oro linijų bendrovių taisyklėmis ir skrydžio sąlygomis
  2. Autobuso bilietų grąžinimas yra atliekamas tik tuomet, kada yra patvirtinamas lėktuvo bilieto grąžinimas. Jeigu už skrydį nebuvo grąžinti pinigai, autobuso bilietai taip pat nėra grąžinami. Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis el. paštu į info@travel24.lt ne vėliau kaip likus 48 valandomis iki numatytos skrydžio datos.
  3. Įsigytų lėktuvų bilietų grąžinimas priklauso nuo įsigytą paslaugą teikiančios kiekvienos oro linijos bendrovės nustatytų grąžinimo sąlygų, kurias ji nustato kiekviena oro linijų bendrovė individualiai. Jeigu pasirinktą skrydį vykdo kelios oro linijų bendrovės, kiekvieno skrydžio segmento grąžinimo taisykles nustato jį vykdantį oro linijų bendrovė. Dėl detalesnės informacijos reikėtų kreiptis el. paštu info@travel24.lt ne vėliau kaip likus 48 valandoms iki numatytos skrydžio datos.

BILIETŲ SKRYDŽIŲ DATOS, KELEIVIO VARDO KEITIMAS:

  1. Lėktuvų bilietų skrydžio datos keitimas pirkėjui pageidaujant yra papildoma paslauga, kurios sąlygas nustato įsigytos paslaugos vykdanti oro linijų bendrovė. Bet kokie galimi papildomi mokesčiai už šią paslaugą yra nustatomi paslaugą teikiančių oro linijų bendrovių. Norint pakeisti skrydžio datą pirkėjas turėtų susisiekti su pardavėju ne vėliau kaip likus 48 valandoms iki numatytos skrydžio datos el. paštu info@travel24.lt, nurodydant užsakymo numerį ir į kurias datas pageidaujama pakeisti skrydį.
  2. Įsigyto lėktuvo bilieto keleivio vardo keitimas pirkėjo pageidaujant yra papildoma paslauga, kurios sąlygas nustato įsigytos paslaugos vykdanti oro linijų bendrovė. Bet kokie galimi papildomi mokesčiai už šią paslaugą yra nustatomi paslaugą teikiančių oro linijų bendrovių. Norint pakeisti įsigyto lėktuvo bilieto keleivio vardą pirkėjas turėtų susisiekti su pardavėju ne vėliau kaip likus 48 valandoms iki numatytos skrydžio datos el. paštu info@travel24.lt

Naujausi pasiūlymai

užsiprenumeruokite naujienlaiškį