Transportavimo rinkoje dirbame jau 10 metų. Per tiek metų matėme rinkos pokyčius ir stebėjome žmonių poreikius. Nuolatinis Jūsų pasitikėjimas mumis skatina mus plėstis ir ieškoti geriausių variantų mūsų paslaugoms. Šiuo metu teikiame keleivių pervežimo paslaugas autobusais ir mikroautobusiukais, siūlome kelionės organizavimo paslaugas. Jums pageidaujant suplanuosime Jūsų kelione tiek autobusais tiek skrydžiais.

Kelionės patikimumas, klientų saugumas, aukščiausio lygio aptarnavimas ir užtikrinta patogi kelionė yra mūsų prioritetai. Mes siūlome pervežimo paslaugas Lietuva – Anglija, Anglija – Lietuva kiekvieną savaitę, o esant poreikiui ir dažniau!

Periodiškai investuojame į savo turimas transporto priemones, jas atnaujiname ir įsigyjame naujų. Po kiekvienos kelionės rūpinamės švara, kad ateinanti kelionė būtų maloni. Visose transporto priemonėse yra oro kondicionavimo sistema, DVD, navigacija. Jūsų patogumas mums yra prioritetas, tad autobusuose ir mikroautobusiukuose esančias sėdynes galėsite modeliuoti savo patogumui, ištiesti kojas, patogiai įsitaisyti ir pailsėti.

Važiuojame įvairiais maršrutais. Esant dideliam poreikiui galime sudaryti Jums atitinkanti maršrutą. Esame tikri, kad siūlome vienas geriausių kainų visoje rinkoje ir tikime, kad visada surasime geriausią variantą atitinkanti Jūsų poreikius.

Naujausi pasiūlymai

užsiprenumeruokite naujienlaiškį